DUMISK, o.z. je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky pod číslom VVS/1-900/90-55263, Združenie je registrované plne v súlade s ustanoveniami zákona číslo 83/1990 Zb. o združovaní občanov v znení neskorších predpisov.
Občianske združenie neposkytuje služby v zmysle zákona číslo 586/2003 Z.z. o advokácii.

DUMISK, o.z. je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky pod číslom VVS/1-900/90-55263, Združenie je registrované plne v súlade s ustanoveniami zákona číslo 83/1990 Zb. o združovaní občanov v znení neskorších predpisov.
Občianske združenie neposkytuje služby v zmysle zákona číslo 586/2003 Z.z. o advokácii.

Etiketovanie výrobkov a balíkov

Etiketovanie spadá pod činnosti, ktoré v rámci outsourcingu úspešne dodávame pre firmy a organizácie, ktoré chcú ušetriť náklady na ich realizáciu. Ručné etiketovanie je stále žiadanou službou, ktorá sa dá riešiť pohodlne a výhodne. Staňte sa naším partnerom a profitujte zo spolupráce v rámci projektu CSRwork.

Ručné etiketovanie kvalitne, rýchlo a finančne výhodne

Najlepšie riešenie, ako si ušetriť veľa práce, úsilia, energie a operatívy. Naša komplexná ponuka služieb Vás presvedčí, že outsourcing je cesta, na ktorú sa môžete úspešne vydať spoločne s nami. Sme presvedčení o tom, že preniesť realizáciu etiketovania výrobkov, balíkov, prelepovania etikiet alebo odstránenia pôvodných etikiet a nahradenia ich novými rýchlo, spoľahlivo a kvalitne, dokážete s nami najvýhodnejšie zo všetkých dostupných možností

V rámci služby zabezpečíme aj s tým súvisiace činnosti, ako je skladanie krabíc, zmena nabalených množstiev alebo kombinovanie viacerých výrobkov v jednom balení s novými etiketami. Všetko aj s kvalitatívnou kontrolou na výstupe našimi vedúcimi pracovníkmi. Ak ste ešte neuvažovali o outsourcingu manuálnej práce, je najvyšší čas preveriť si Vaše možnosti v rámci projektu CSRwork. Aj v tomto prípade platí, že za konzultáciu a zistenie si výhod finančnej stránky spolupráce, nič nedáte.

Etiketovanie výrobkov a balíkov - Kvalitne, rýchlo a výhodne

Spoľahlivosť našej práce je rokmi overená - zverte ručné etiketovanie do tých najšikovnejších rúk

Šikovných rúk máme k dispozícii neobmedzene a flexibilita prispôsobenia sa Vášmu zadaniu ja skutočne vysoká. Nie je nič, na čom sa s nami v oblasti ručnej práce snedá dohodnúť. Pracujeme skutočne pedantne, disponujeme vlastnými priestormi a možnosťami pre zabezpečenie logistiky. Kvantita práce nás neobmedzuje, kvalita práce je samozrejmosťou. Ak hľadáte jednorazové zabezpečenie činnosti alebo dlhodobú spoluprácu, dokážeme operatívne reagovať a nastaviť naše kapacity Vašim termínom. Nájsť spoľahlivých ľudí na prácu, akou je aj ručné etiketovanie, nebýva ľahké. Zdá sa to byť triviálna práca, ale vyžaduje si potrebnú kontrolu a zabezpečenie kvality. To všetko s nami získate, vrátane komplexnosti ponuky činností a doplnkovej manuálnej práce každého druhu. CSRwork pokrýva všetky procesy, ktoré potrebujete riešiť spoľahlivo a efektívne.

Etiketovanie, prelepovanie etikiet, odstraňovanie etikiet – všetko rýchlo a na vysokej úrovni. Využite našu pridanú hodnotu na maximum

Outsourcing manuálnej práce – v našej ponuka nájdete nielen ručné etiketovanie, ale aj

CSRwork je postavený na WIN/WIN stratégii, ktorú musíte jednoznačne využiť vo svoj prospech

Kontaktujte nás a dozviete sa viac o našej činnosti a všetkých výhodách, ktoré v spolupráci s nami získate.

Kontaktný formulár