DUMISK, o.z. je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky pod číslom VVS/1-900/90-55263, Združenie je registrované plne v súlade s ustanoveniami zákona číslo 83/1990 Zb. o združovaní občanov v znení neskorších predpisov.
Občianske združenie neposkytuje služby v zmysle zákona číslo 586/2003 Z.z. o advokácii.

DUMISK, o.z. je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky pod číslom VVS/1-900/90-55263, Združenie je registrované plne v súlade s ustanoveniami zákona číslo 83/1990 Zb. o združovaní občanov v znení neskorších predpisov.
Občianske združenie neposkytuje služby v zmysle zákona číslo 586/2003 Z.z. o advokácii.

Ručné orezávanie plastov

Rozhodnite sa pre outsourcing činností ako je ručné orezávanie plastov a využívajte benefity, ktoré Vám šetria finančné prostriedky a zaručujú spoľahlivé výsledky v maximálnej kvalite. Načo investovať do novej pracovnej sily, ak dokážete všetko pokryť jedinou zmluvou a byť bez starostí. CSRwork – výhodný outsourcing – projekt s WIN/WIN stratégiou.

Orezávanie plastov s CSRwork – výhodné podmienky a zaručená kvalita práce

CSRwork je úspešný projekt, ktorý prináša do Vášho podnikania nový vietor. Vietor efektívneho outsourcingu manuálnej práce, ktorý Vám zníži náklady na manuálnu prácu na minimum a odbremení Vás od operatívnych a byrokratických ťahaníc. Občianskeho združenia DumiSK je výborne etablované prostredníctvom projektu CSRwork do výrobnej sféry slovenských podnikov. Prináša vlastné know-how, ktoré je nielen o efektívnom systéme outsourcovania manuálnej práce, ale i o neskutočnom zjednodušení života pre firmy a organizácie, ktoré dokážu tieto, nie veľmi rentabilné činnosti, preniesť na spoľahlivého partnera – na nás. 

Ručné orezávanie plastov s CSRwork – výhodné podmienky a zaručená kvalita práce

Ručné orezávanie plastov je len jednou z činností, ktoré dokážeme realizovať za Vašu spoločnosť. Výkonná pracovná sila z našich radov podlieha kvalitatívnej kontrole a je vždy zaškolená na konkrétne požiadavky nášho zadávateľa.

Outsourcing činnosti ručné orezávanie plastov – flexibilne, spoľahlivo a výhodne

Orezávanie plastov nie je možno tak náročná práca, teda ak sa nejedná o niekoľko tisícovú, desaťtisícovú, stotisícovú zákazku, ktorú je potrebné stihnúť v termíne, no zároveň odviesť celý výkon pedantne a s výstupnou kontrolou kvality. Pre vlastných zamestnancov to býva často monotónne a nie veľmi motivujúce zadanie, na ktoré musíte priestorovo vyčleniť nejaké tie m2 a personálne zastrešiť všetky činnosti od príjmu kusov, po orezávanie, cez kontrolu kvality, následné zrátanie, prípadné balenie, paletovanie, etiketovanie, atď.. Zároveň na to vyčlenení zamestnanci neriešia svoju bežnú agendu a môže nastať časový sklz v rámci iných výkonov. Prečo nevyužiť outsourcing služby ručné orezávanie plastov, dodať všetky kusy k nám, dohodnúť si konkrétne termíny a len si počkať na to, že bude práca odvedená? Medzi našimi klientami nájdete napr. výrobcov plastových odliatkov aj malých plastových hmoždiniek, či výrobcov rôznych väčších i menších plastových dielov a súčiastok, ktoré dokážeme nielen orezať, ale i navážiť, nabaliť, či nasáčkovať v presných množstvách. Pracujú pre nás ľudia, ktorí sú manuálne zruční, zaškolení na maximálnu kvalitu výkonu a každú zadanú prácu si vážia. 

Outsourcing služby ručné orezávanie plastov v spolupráci s CSRwork

Manuálne ručné práce a výkony v našej ponuke:

Zapojte sa do projektu CSRwork pre orezávanie plastov i ďalšie manuálne činnosti a zúročte všetky nami poskytované benefity

Kontaktujte nás a dozviete sa viac o našej činnosti a všetkých výhodách, ktoré v spolupráci s nami získate.

Kontaktný formulár