DUMISK, o.z. je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky pod číslom VVS/1-900/90-55263, Združenie je registrované plne v súlade s ustanoveniami zákona číslo 83/1990 Zb. o združovaní občanov v znení neskorších predpisov.
Občianske združenie neposkytuje služby v zmysle zákona číslo 586/2003 Z.z. o advokácii.

DUMISK, o.z. je občianske združenie zaregistrované na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky pod číslom VVS/1-900/90-55263, Združenie je registrované plne v súlade s ustanoveniami zákona číslo 83/1990 Zb. o združovaní občanov v znení neskorších predpisov.
Občianske združenie neposkytuje služby v zmysle zákona číslo 586/2003 Z.z. o advokácii.

Manuálne balenie tovaru

Manuálne balenie tovaru, balenie súčiastok, spoľahlivé narátanie počtu kusov do každého balenia – to všetko dokážeme vyriešiť za Vás. Podnikajte efektívne, spolupracujte s nami v rámci projektu CSRwork. Finančné výhodný model, ktorý oceníte po každej stránke.

Za výhodných podmienok riešime manuálne balenie tovaru aj so zastrešením logistiky

Predstavte si scenár, v rámci ktorého u Vás vyzdvihneme tovar, prevezieme ho do našich priestorov, kde sa ho chopia manuálne zruční pracovníci, ktorí spoľahlivo a s absolútnou presnosťou tovar roztriedia, nabalia zadané množstvá, zabezpečia etiketovanie, naloženie na palety, všetko prejde výslednou kvalitatívnou kontrolou na výstupe a všetko vyexpedujeme na Vami určené miesto. Znie to ako zjednodušenie Vášho života? A čo ak je to spolupráca, ktorá Vám zároveň ušetrí nemalé finančné prostriedky, ktoré by ste inak museli investovať do vlastnej pracovnej sily a riešiť celú operatívu a byrokraciu sami? To je skutočná hodnota spolupráce v rámci projektu CSRwork pre Vás. 

Manuálne balenie tovaru za výhodných podmienok

Manuálne balenie tovaru je len jednou z mnohých ručných prác, ktoré pokryjeme kvalitne a spoľahlivo. Rozhodnite sa pre inteligentné riešenie. Stanete sa našim ďalším spokojným partnerom. Náš systém je overený a spoľahlivý. Máme niekoľkoročné skúsenosti s realizáciami pre mnohé výrobné spoločnosti. Pracujeme efektívne, zodpovedne a načas.

Spoľahlivá a finančne najvýhodnejšia príležitosť pre Vás – manuálne balenie tovaru prostredníctvom CSRwork

Nezáleží na tom, ako pedantná, detailná a náročná je Vami zadaná úloha. Jej realizácia a termíny budú splnené do bodky. Pracujeme na zákazkách, ktoré sa niekedy hýbu v desaťtisícich jednotkách. Manuálne balenie tovaru v rámci outsourcingu je vo výsledku komplexným zastrešením celého procesu našou stranou. Od malinkých súčiastok po balenie reklamných predmetov, tlačovín, dielov nábytku, kuchynského vybavenie, je veľmi veľa spoločností, ktoré tieto činnosti potrebujú riešiť operatívne, rýchlo, pravidelne, či príležitostne. My sa nastavíme na Vami zadané parametre a pustíme sa do toho. Dohodnite si konzultáciu s našim zástupcom a presvedčte sa osobne, že ponuka od nás stojí minimálne za zváženie. Ale pri vyčíslení nákladov sa pre ňu rozhodne naozaj každá spoločnosť. Pretože naše know-how je nielen jedinečné, ale najmä funkčné a výhodné. Bezkonkurenčne výhodné.. 

Aj outsourcing manuálneho balenia tovarov u nás prebieha v top kvalite

Sofistikované, spoľahlivé a výhodné outsourcovanie činností ako napr.:

  • Ručné brúsenie a leštenie – detailné opracovanie materiálov a výrobkov
  • Manuálne orezávanie plastov – precízna práca presne podľa špecifického zadania
  • Ručná montáž a demontáž výrobkov – komplexnosť práce v maximálnej kvalite
  • Manuálne balenie tovarov a logistika – vrátane skladania krabíc, pribaľovania komponentov
  • Ručné prebaľovanie výrobkov – presný a zodpovedný výstup pri každom množstve
  • Manuálne triedenie komponentov – aj požiadavky pre navažovanie množstiev
  • Ručné balenie tlačovín, napr. letákov, kníh, časopisov – outsourcing vrátane logistiky
  • Manuálne plnenie obálok a fóliovanie – mravenčia práca, ktorú zvládneme rýchlo a spoľahlivo
  • Všetky manuálne činnosti podľa Vášho zadania – zadajte konkrétny dopyt – my to zariadime

Jedinečnosť projektu CSRwork spočíva v nás – využite možnosti tej najvýhodnejšej spolupráce, ktorú charakterizuje overená WIN/WIN stratégia

Kontaktujte nás a dozviete sa viac o našej činnosti a všetkých výhodách, ktoré v spolupráci s nami získate.

Kontaktný formulár